Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Emilianów - Oferty sprzedaży nieruchomości

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

250 000 zł989 m² 252,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Plan miejscowy, doskonała komunikacja. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Emilianów, gmina Radzymin. Działka o regularnym kształcie, w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł320 m² 5 309,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 320 m położony w cichej i zielonej części Emilianowa. Nieruchomość usytuowana na dużej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

5 994 000 zł19 980 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o przeznaczeniu w planie zagospodarowania przestrzennego obiekty produkcyjne, składy, magazyny, zabudowa usługowa. Dopuszcza się lokalizację hotelu pracowniczego na.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł1 600 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Pośrednik. Media w drodze. Zapraszam na prezentację!

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 200 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w cichej i spokojnej okolicy , blisko Murowańca. Działka uzbrojona - woda i prąd. Zapraszam na prezentację!

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo rolne o powierzchni 4,6 ha. Jest to rozwinięty i dochodowy biznes - plantacja borówki amerykańskiej. Krzewy borówki są 6-7 letnie, a więc.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł187,30 m² 6 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim, gotowy do własnego wykończenia. Budynek jednorodzinny o powierzchni użytkowej 187 m , rozprowadzone instalacje (prąd, woda, co). Materiały.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł1 145 m² 75,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1145m2 położona około 20km od Kalisza, w sąsiedztwie lasów i zbiornika Murowaniec w miejscowości Pośrednik gmina Koźminek. Działa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kameralny bliźniak o powierzchni użytkowej 80m2. Działka pod jedną częścią bliźniaka to 200m2. Szerokość działki od frontu budynku 11m, głębokość działki 18,5m. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Emilianów +2 km

1 390 000 zł171,29 m² 8 114,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący dom parterowy z poddaszem nieużytkowym, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Wola Rasztowska. Dom o powierzchni 171,29 mkw. usytuowany jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Emilianów +2 km

Rynek pierwotny

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez pcc! Bez prowizji! Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronny i funkcjonalny bliźniak 80m2 w pięknej, nowo powstającej okolicy. Część bliźniaka znajduje się na działce 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Emilianów +2 km

1 099 000 zł3 600 m² 305,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3600 m2 w miejscowości Wola Rasztowska. Działka w kształcie prostokąta o bokach 67 x 54 m. W planie miejscowym oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Emilianów +2 km

16 284 450 zł46 527 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej -przemysłowej o łącznej powierzchni 4.6527 ha Działki znajdują się w strategicznym punkcie logistycznym na Mazowszu, w obrębie ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Emilianów +3 km

328 000 zł1 728 m² 189,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod dom całoroczny lub rekreacyjny w zielonej części Woli Rasztowskiej. Na sprzedaż atrakcyjna duża działka położona w miejscowości Wola rasztowska/rasztów gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Emilianów +3 km

150 000 000 zł260 000 m² 576,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 26 ha pod budowę data center. Lokalizacja: rasztów, gm. Klembów, tylko 25 km od Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi S8. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Emilianów +3 km

530 150 zł2 305 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Prezentowana nieruchomość to działka o powierzchni 2305m2 - bez prowizji od Kupującego! Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - Uchwała Nr XVI/104/2003. Numer działki - 379/3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Emilianów +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Emilianów

Emilianów,mazowieckie

880 000 zł7 000 m² 125,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja okolice zjazdu Emilianów S8 Na sprzedaż teren inwestycyjny na osiedle lub firmę z planem zagospodarowania plan zagospodarowania mn na kolejnej części U teren przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Emilianów

Emilianów,mazowieckie

1 699 000 zł320 m² 5 309,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Emilianów

Emilianów,mazowieckie

250 000 zł989 m² 252,78 zł/m²

 

 

 

Emilianów,łódzkie

365 000 zł120 m² 3 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący z cegły, o powierzchni około 120 m2, położony w miejscowości Emilianów (województwo łódzkie, powiat łowicki, gmina Bielawy). Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona

Emilianów,mazowieckie

9 180 000 zł51 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny w miejscowości Emilianów, przy węźle trasy S8 Wola Rasztowska. Teren objęty miejscowy planem zagospodarowania przestrzennego symbol 1p/u: - wielkość powierzchni zabudowy 60%, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wesoła

Emilianów,mazowieckie

800 000 zł5 002 m² 159,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Duża działka budowlana o pow. 5002 m , Emilianów gm. Radzymin Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Emilianów w gminie Radzymin, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Emilianów,mazowieckie

849 000 zł10 657 m² 79,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty nieruchomości | Działka budowlana | Bliskość Natury | 10 657mkw | 35km do centrum Warszawy | Bliskość Drogi ekspresowej S8 | Pozwolenie na budynek usługowo-biurowy 1000mkw | Opis Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Emilianów,mazowieckie

175 000 zł867 m² 201,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atuty nieruchomości | Działka budowlana | Bliskość Natury | 867 mkw | 35km do centrum Warszawy | Bliskość Drogi ekspresowej S8 | Opis Przedstawiam Państwu działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Emilianów

Emilianów,mazowieckie

2 350 000 zł10 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny w miejscowości Emilianów, przy węźle trasy S8 Wola Rasztowska. Działka w kształcie prostokąta wydzielana z terenu 5 ha, jest możliwość powiększenia terenu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Emilianów

Emilianów,mazowieckie

7 050 000 zł30 000 m² 235 zł/m²

 

 

 

Emilianów,mazowieckie

8 400 975 zł50 915 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Miejscowości Emilianów, przy węźle Wola Rasztowska. Dobry wjazd z trasy S8. Teren objęty mpzp opis Tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Emilianów

Emilianów,mazowieckie

95 000 zł3 000 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Chcesz zamieszkać w lesie i z własnym lasem? Kup jedną z tych działek. Do sprzedaży wystawiamy kilkanaście działek rolno-budowlanych, od 3000 m cena 97 tyś, do 1,1 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Emilianów

Emilianów,mazowieckie

2 800 000 zł11 030 m² 254 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

1 km do wyjazdu na S8 warszawa białystok. Tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów lub zabudowy usługowej. Do zaoferowania działka w Emilianowie po stronie Chajęt z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Emilianów

Emilianów,łódzkie

380 000 zł61 500 m² 6,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość leśna położona w obrębie Emilianów, gmina Bielawy. Działki obecnie użytkowane jako działki leśne IV i V klasy. Działki sąsiadujące stanowiące nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Objazdowa

Emilianów,mazowieckie

3 280 000 zł16 408 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży duża działka przemysłowo usługowa o powierzchni 16408 m2. Wymiary 106 x 209,59 x 89,99 x 179,93 Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Emilianów

Emilianów,mazowieckie

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt do sprzedaży w Emilianowie koło Radzymina. Działka o powierzchni 1000 m2, w kształcie prostokąta, o wymiarach 39 X 29 m. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Emilianów

Emilianów,mazowieckie

650 000 zł161 m² 4 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Inwestycja zlokalizowana jest w Emilianowie w spokojnej części gminy Radzymin. W otulinie Parku. Obecność lasu tuż przy działce. 10 min jazdy do granic Warszawy. Do centrum Wawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Emilianów

Emilianów,mazowieckie

650 000 zł161 m² 4 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Emilianów

Emilianów,mazowieckie

49 999 zł1 500 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka przy lesie 1500 wydane wz na dom? Do sprzedaży wystawiamy 10 działek rolno-budowlanych, do wyboru od 1500, 3000 i 5000 m. Działkę 5000 m sprzedamy po 15 zł m2. Na cztery pierwsze po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zawadzka

Emilianów,mazowieckie

400 000 zł3 500 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3.500 m2 położoną w miejscowości Emilianów (gm. Radzymin) usytuowaną 450 m od węzła Wola Rasztowska przy trasie S8 Warszawa-Białystok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Emilianów

Emilianów,mazowieckie

900 000 zł10 005 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana 10005 m2 położona w miejscowości Emilianów w gminie Radzymin. Teren mieszkaniowo - usługowy, przewidziany pod budownictwo jednorodzinne, bliźniacze, szeregowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Emilianów

Emilianów,mazowieckie

6 000 000 zł30 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka inwestycyjna 30000 m2 połozona przy trasie S8 w miejscowości Emilianów w gminie Radzymin. Wjazd i wyjazd bezpośrednio na trasę. Działka ma około 35m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Emilianów

Emilianów,mazowieckie

1 260 000 zł14 160 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka budowlana 14160 m2 położona w miejscowości Emilianów w gminie Radzymin. Teren mieszkaniowo - usługowy, przewidziany pod budownictwo jednorodzinne, bliźniacze, szeregowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Emilianów

Emilianów,mazowieckie

94 000 zł1 000 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana 1000 m2 położona w miejscowości Emilianów w gminie Radzymin około 300 m od trasy S8 w kompleksie innych działek budowlanych. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Emilianów

Emilianów,mazowieckie

72 000 zł1 081 m² 67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący zwolniony Z prowizji biura. Ładna działka budowlana W emilianowie na pograniczu Z wolą rasztowska. Działka budowlana 1081 m2 w prostokącie. 23,5 m szeroka. Dojazd.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij